Home Video Lajme
Pamje të rralla, Covid-19 ndryshon festën e Formula Uno-s. Shikoni çfarë bën Roboti (VIDEO)
Koronavirusi ka ndryshuar jo vetëm mënyrën e jetesës por edhe rregullat në botën e sportit

Pikërisht ky virus kishte një ndikim të madh edhe në formula uno, ku shumë aktivitete u pezulluan, për të filluar disa kohë më vonë, por këtë herë me rregulla të reja.

Luis Hamilton ka fituar në çmimin e Austrisë ditën e sotme. Piloti britanik arriti i pari në finish duke lënë pas Botasin dhe Verstapenin. Ajo që bie në sy është ndarja e çmimeve e cila ishte duke iu përshtatur pandemisë dhe distancimit social.
Dërgoja mikut në:
Hjk
e Hënë 13 Korrik 2020, Ora 09:16
Pregadituni per shume e shume gjera te reja ne te ardhmen..!!! Ndryshime te shumta te parapara shume me heret..! Ky ishte vetem nje eksperiment i suksesshem me virusin apo knusin dhe kshu do vazhdoj deri sa njerzimi te bie per toke !!!
Shkruani komentin tuaj!
 
Manchester United prek gjysmëfinalen pas 120 minutash lojë, mposht minimalisht Copenhagen(VIDEO)
I duhej koha shtesë, Man.United zhbllokon rezultatin ndaj Copenhagen (VIDEO)
Inter, skuadra e parë gjysmëfinaliste e Europa League (VIDEO)
Leverkusen ngushton rezultatin ndaj Interit (VIDEO)
Super Inter, dyfishon rezultatin përballë Leverkusen (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media