Home Video Lajme
Të rinjtë shqiptarë nuk duan t'ia dijnë për koronavirusin, kështu festuan nën praninë e Ledri Vulës (VIDEO)
View this post on Instagram

Jam ka du met pas 🙈❤ @ledrivula #ledrivula #ledrizlla

A post shared by 𝓛𝓮𝓭𝓻𝓲 𝓥𝓾𝓵𝓪 𝓕𝓪𝓷 𝓟𝓪𝓰𝓮🥰🥺 (@ledrivula.fan12) on

Ditën e sotme reperi i dashur Ledri Vula mblodhi rreth vetes fansa të shumtë, që festuan nën tingujt e muzikës duke harruar pandeminë siç po shohim të ndodhë shpesh.
View this post on Instagram

🥳

A post shared by Ⓛ.Ⓥ❣️ (@gucci.ledri) on


Ashtu si në koncertin e Dafines edhe të Ledri është vënë re se mungonte distancimi social dhe mbajtja e maskave, në një kohë kur ekspertët po bëjnë thirrje që vënia e maskave të bëhet e detyrueshme me ligj.

Mirëpo, atmosfera në koncerte, ndonëse në ambiente të hapura, duket larg asaj që parashikohej kur u mor vendimi për hapjen e bareve.

Në një kohë kur numri i të infektuarve po rritet me shpejtësi është shumë e rëndësishme që të rritet.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I duhej koha shtesë, Man.United zhbllokon rezultatin ndaj Copenhagen (VIDEO)
Inter, skuadra e parë gjysmëfinaliste e Europa League (VIDEO)
Leverkusen ngushton rezultatin ndaj Interit (VIDEO)
Super Inter, dyfishon rezultatin përballë Leverkusen (VIDEO)
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Leverkusen (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media