Home Video Lajme
Spektakël në San Paolo, Milani dhe Napoli ndajnë pikët (VIDEO)
Napoli dhe Milani kanë barazuar 2-2 duke dhuruar spektakël në San Siro.

Kuqezinjtë e nisën mirë takimin teksa shënuan të parët në minutën e 20 me Hernandez, por vendazit barazuan me Di Lorenzon pak minuta më parë duke e mbyllur pjesën e parë 1-1, shkruan Albeu.com.

Në të dytën Napoli kaloi në epërsi me Mertenes në minutën e 60 por 13 minuta më pas Milani nuk dorëzohet dhe barazon me 11-metërsh me Kessie.

Kuqezezinjtë e mbyllën me një lojtar më pak pasi në minutat e fundit Saelemaekers u ndëshkua me të kuq pas dy kartonave të verdhë.

Ndërkohë, pas 32 javësh Milani mban vendin e 7 me 50 pikë ndërsa Napoli në vendin e 6 me 52 pikë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Manchester United prek gjysmëfinalen pas 120 minutash lojë, mposht minimalisht Copenhagen(VIDEO)
I duhej koha shtesë, Man.United zhbllokon rezultatin ndaj Copenhagen (VIDEO)
Inter, skuadra e parë gjysmëfinaliste e Europa League (VIDEO)
Leverkusen ngushton rezultatin ndaj Interit (VIDEO)
Super Inter, dyfishon rezultatin përballë Leverkusen (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media