Home Video Lajme
E fiksuar pas stilistëve shqiptar, kujt i besoi këtë herë Beyonce (VIDEO)
View this post on Instagram

@beyonce in @kujtameri Thank you @zerinaakers ♥️ ! Not easy, but highly motivating, has been the journey to creating some pieces of Beyonce’s ‘Black is King’ short movie. The Diva’s look in Kujta & Meri has been, by far, the most precious gem we have touched and created by our tireless hands. @beyonce , you will be our endless motivation in creating art and furthering our talent across the ocean. Our creativity at your service is our greatest testimony! I adore people like you!

A post shared by Kujta & Meri (@kujtameri) on

Diva e muzikës ndërkombëtare, Beyonce nuk heq dorë nga stilistët shqiptarë. Pak muaj më parë, ajo u vesh nga stilistët shqiptarë Kujta dhe Meri, duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve me fustanin e zi.

Mesa duket ky ka qenë vetëm fillimi i bashkëpunimit të stilistëve me artisten e famshme, pasi Beyonce ka zgjedhur që sërish të vishet nga duart e dyshes, këtë herë për filmin “Black is King”.

Ka qenë Kujta dhe Meri, që janë shprehur të lumtur për këtë projekt përmes një postimi në “Instagram”.

“Jo i lehtë, por shumë motivues, ka qenë rrugëtimi për krijimin e disa pjesëve të filmit të shkurtër të Beyonce “Black is King”. Pamja e Divës në Kujta & Meri ka qenë, deri tani, perla më e çmuar që kemi prekur dhe krijuar nga duart tona të palodhshme. @beyonce, ti do jesh motivimi ynë i pafund në krijimin e artit dhe avancimin e talentit tonë përtej oqeanit. Krijimtaria jonë në shërbimin tuaj është dëshmia jonë më e madhe! I adhuroj njerëzit si ju!”, kanë shkruar ata.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I duhej koha shtesë, Man.United zhbllokon rezultatin ndaj Copenhagen (VIDEO)
Inter, skuadra e parë gjysmëfinaliste e Europa League (VIDEO)
Leverkusen ngushton rezultatin ndaj Interit (VIDEO)
Super Inter, dyfishon rezultatin përballë Leverkusen (VIDEO)
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Leverkusen (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media