Home Video Lajme
Befasohet Juventusi, Lyon zhbllokon rezultatin (VIDEO)
Juventusi është bëfasuar nga Lyon në ndeshjen e kthimit të Champions League.

Miqtë kanë kaluar në avantazh në minutën e 12' me Depay. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shënohen dy gola të shpejtë në supersfidën, Liverpool-Arsenal (VIDEO)
Luajti si të kishte firmosur për bardhezinjtë, gazetari shpërthen ndaj Dzekos: T’i hiqet rroga (VIDEO)
Coutinho dhuron "show", driblon në mënyrë spektakolare arbitrin (VIDEO)
"Jam burrë e jo lodër", 35 vjeçari tregon natën e parë me bashkëjetuesen 45 vite më të madhe (VIDEO)
Pas thashethemeve për ndarje, Burak tregon gjendjen në shtëpinë e tij dhe Fahriye-s! (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media