Home Video Lajme
Shpresë në Torino, Ronaldo barazon rezultatin (VIDEO)
Pas shumë tentativash, Juventusi ka arritur të barazoje rezultatin falë një panelltie te ekzekutuar sakte nga Ronaldo në minutën e 43'.

Ky rikthen shpresën të vendasit, pasi tani i duhen dhe 2 gola në 45 minutat e mbetura.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Liverpool "merr hak" për Superkupën, të kuqtë mposhtin Arsenal (VIDEO)
Shënohen dy gola të shpejtë në supersfidën, Liverpool-Arsenal (VIDEO)
Luajti si të kishte firmosur për bardhezinjtë, gazetari shpërthen ndaj Dzekos: T’i hiqet rroga (VIDEO)
Coutinho dhuron "show", driblon në mënyrë spektakolare arbitrin (VIDEO)
"Jam burrë e jo lodër", 35 vjeçari tregon natën e parë me bashkëjetuesen 45 vite më të madhe (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media