Home Video Lajme
Spektakolar Ronaldo, shënon golin e dytë dhe përmbys rezultatin (VIDEO)
Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë përballë Lyon duke i rritur akoma më shumë shpresat për kualifikim.

Është përsëri Ronaldo që dërgon topin në rrjetë në minutën e 60' pas një goditje nga distanca. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Real Madrid fiton me shumë vuajtje (VIDEO)
Super Atalanta, shkatërron Lazion (VIDEO)
Bayern fiton edhe Superkupën e Gjermanisë (VIDEO)
Duke lyer flokët vetë, ky është look-u i ri i Bebe Rexhës (VIDEO)
U "zhduk" nga Instagrami, Capital T rikthehet më një surprizë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media