Home Video Lajme
Bayerni "makineri", shënon golin e dytë ndaj "Bluve të Londrës" (VIDEO)
Bayerni duket se po vazhdon formën e jashtëzakonshme. Bavarezët kanë shënuar dy herë në portën e Chelseas.

Fillimisht shënoi Leëandoëski nga pika e bardhë e penalltisë dhe më pas Perisic dyfishon rëzultatin në minutën e 24' duke e cuar rezultatin e përgjithshëm në, 5-0. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Real Madrid fiton me shumë vuajtje (VIDEO)
Super Atalanta, shkatërron Lazion (VIDEO)
Bayern fiton edhe Superkupën e Gjermanisë (VIDEO)
Duke lyer flokët vetë, ky është look-u i ri i Bebe Rexhës (VIDEO)
U "zhduk" nga Instagrami, Capital T rikthehet më një surprizë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media