Home Video Lajme
CHAMPIONS/ Mbyllen pjesët e para mes Bayern - Chelsea dhe Barcelona - Napoli, këto janë rezultatet
Janë mbyllur pjesët e para në dy sfidat e mbrëmjes në Champions League mes Bayern Munchen - Chelsea dhe Barcelona - Napoli.

Sfida e cila po luhet në Gjermani është mbyllur me rezultatin 2-1. Për bavarezët ka shënuar Lewandowski dhe Perisic, ndërsa golin e nderit deri më tani për Chelsean e ka shënuar Abraham.

Në ndeshjen e cila po zhvillohet në Camp Nou, Barcelona ka marrë përpara Napolin duke i shënuar plot 3 gola. Fillimisht shënoi Lenglet dhe më pas Messi e Suarez. Ndërsa për Napolin ka shënuar në minutat shtesë kapiteni Insigne nga pika e bardhë e penalltisë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shënohen dy gola të shpejtë në supersfidën, Liverpool-Arsenal (VIDEO)
Luajti si të kishte firmosur për bardhezinjtë, gazetari shpërthen ndaj Dzekos: T’i hiqet rroga (VIDEO)
Coutinho dhuron "show", driblon në mënyrë spektakolare arbitrin (VIDEO)
"Jam burrë e jo lodër", 35 vjeçari tregon natën e parë me bashkëjetuesen 45 vite më të madhe (VIDEO)
Pas thashethemeve për ndarje, Burak tregon gjendjen në shtëpinë e tij dhe Fahriye-s! (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media