Home Video Lajme
Bayerni shënon edhe dy gola të tjerë ndaj Chelsea (VIDEO)
Bayerni nuk di të ndalet. Pas dy golave në pjesën e parë, bavarezët kanë shënuar edhe dy të tjerë në pjesën e dytë.

Fillimisht shënoi Tolisso në minutën e 76' dhe më pas Lewandowski do të shënonte të dytin personal dhe të 4 për skuadrën në minutën e 84'. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Real Madrid fiton me shumë vuajtje (VIDEO)
Super Atalanta, shkatërron Lazion (VIDEO)
Bayern fiton edhe Superkupën e Gjermanisë (VIDEO)
Duke lyer flokët vetë, ky është look-u i ri i Bebe Rexhës (VIDEO)
U "zhduk" nga Instagrami, Capital T rikthehet më një surprizë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media