Home Video Lajme
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Leverkusen (VIDEO)
Interi ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Leverkusen, në cerekfinalen e Europa League.

Autori i golit është mesfushori Barella, i cili e dërgoi topin në rrjetë në minutën e 14'. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Trump: Po i ndalim vrasjet masive mes Kosovës dhe Serbisë (VIDEO)
"Shqiptari i vdekur qenka shqiptar i mirë?" Tifozëve të Vardarit iu ngec në fyt kënga, kur iu dalin përpara djemtë kuqezi (VIDEO)
PSG siguron fitoren e dytë në kampionat, mposht Nice (VIDEO)
Son e Kane "shkatërrojnë" Southampton në ndeshjen e dytë të sezonit (VIDEO)
Napoli mposht Parmën në ndeshjen e parë të sezonit (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media