Home Video Lajme
Super Inter, dyfishon rezultatin përballë Leverkusen (VIDEO)
Interi është duke bërë një super ndeshje përballë gjermanëve të Leverkusen, në ndeshjen e vlefshme për cerekfinalen e Europa League.

Pas golit të parë nga Barella, Interi ka dyfishuar rezultatin me Lukakun në minutën e 21'. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Liverpool fiton supersfidën ndaj Chelsea (VIDEO)
Thirrje raciste ndaj shqiptarëve, arrestohen nga policia 16 të rinj maqedonas (VIDEO)
Shënohen dy gola te shpejtë në supersfidën, Chelsea-Liverpool (VIDEO)
Trump: Po i ndalim vrasjet masive mes Kosovës dhe Serbisë (VIDEO)
"Shqiptari i vdekur qenka shqiptar i mirë?" Tifozëve të Vardarit iu ngec në fyt kënga, kur iu dalin përpara djemtë kuqezi (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media