Home Video Lajme
Leverkusen ngushton rezultatin ndaj Interit (VIDEO)
PAs dy golave të shpejtë të Interit, Leverkusen ka arritur të ngushtojë rezultatin në minutën e 25' me yllin e ekipit, Havertz.

Ky gol rikthen besimin të gjermanët, që deri në këto momente janë dominuar nga Interi. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Frikësoi "Komitët", Adnani ka një mesazh të rëndësishëm për të thënë (VIDEO)
Liverpool fiton supersfidën ndaj Chelsea (VIDEO)
Thirrje raciste ndaj shqiptarëve, arrestohen nga policia 16 të rinj maqedonas (VIDEO)
Shënohen dy gola te shpejtë në supersfidën, Chelsea-Liverpool (VIDEO)
Trump: Po i ndalim vrasjet masive mes Kosovës dhe Serbisë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media