Home Video Lajme
I duhej koha shtesë, Man.United zhbllokon rezultatin ndaj Copenhagen (VIDEO)
Koha e rregullt mes Man.United dhe Copenhagen u mbyll në barazim pa gola, duke shkuar kështu drejt kohës shtesë.

Pak minuta i kanë mjaftuar më pas United për të zhbllokuar rezultatin, me Fernandes që u tregua i saktë nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 94'. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Trump: Po i ndalim vrasjet masive mes Kosovës dhe Serbisë (VIDEO)
"Shqiptari i vdekur qenka shqiptar i mirë?" Tifozëve të Vardarit iu ngec në fyt kënga, kur iu dalin përpara djemtë kuqezi (VIDEO)
PSG siguron fitoren e dytë në kampionat, mposht Nice (VIDEO)
Son e Kane "shkatërrojnë" Southampton në ndeshjen e dytë të sezonit (VIDEO)
Napoli mposht Parmën në ndeshjen e parë të sezonit (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media