Home Video Lajme
Uzuni i bën të gjitha vetë, kualifikon Fernecvaros dhe feston me shqiponjë (VIDEO)
Myrto Uzuni i ka dhënë kualifikimin Ferencvaroshit në raundin tjetër të Ligës së Kampioneve.

Sulmuesi beratas ishte protagonist absolut në fitoren e ekipit të tij 2-1 ndaj Dinamo Zagreb.

25 vjeçari fillimisht shkaktoi një autogol fatal. Megjithatë ai arriti t’ia shpërblejë besimin drejtuesve dhe trajnerit që e transferuan në këtë merkato, duke realizuar golin e fitores për Ferencvarosh.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ndërprerje energjie dhe pemë të rrëzuara, stuhia e frikshme ndal stërvitjen e Milanit (VIDEO)
Shpërthen Big Basta, publikon këngën "Rama Ik" (VIDEO)
Intervistat nxjerrin bllof Moratën: Dashuron Juventusin, Realin, Chelsean dhe Atleticon (VIDEO)
Kënga e re e Jennifer Lopez dhe Malumës kthehet në "sfidë" në rrjet (VIDEO)
Soni Malaj rikthehet në ekran, zbulon prjektin televiziv ku do të përfshihet (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media