Home Video Lajme
U "zhduk" nga Instagrami, Capital T rikthehet më një surprizë (VIDEO)
View this post on Instagram

00:00 në të gjitha platformat digjitale #SKULPTURË

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Pak ditë më parë Capital T fshiu çdo postm nga profili i tij në Instagram duke u bërë kështu shumë zhurmë.

Ndonëse një veprim të tillë nga reperi e kishim parë edhe më herët, po pyesnim veten se çfarë fshihet pas këtij vendimi të papritur.

Por, hipoteza më e përhapur e lidhte atë me albumin dhe kjo duket të ketë qenë e vërtetë.

Mbrëmjen e sotme reperi është rikthyer në Instagram, duke na rikujtuar se nga nesër, 1 tetor 2020, albumi do jetë në çdo platformë online.

Kujtojmë se albumi është i ndarë në dy pjesë dhe deri tani artisti ka publikuar vetëm pjesën e parë, e cila përbëhet nga 7 këngë: C’est la vie, DMP, Tu festu, Money, 600 PS, Flaëless, Flex.

Pjesa e dytë përbëhet nga 8 këngë, 4 prej të cilave janë bashkëpunime me Dardan, Vig Poppa, Pronto Dinero dhe Mente Fuerte.

Ndëra 4 solot e tjera titullohen “S’kthehna”, “Fjalët e nanës”, “Demons” dhe “Braziliane”, që u publikua disa javë më parë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Hajde djema! Të gjithë së bashku deri në fund", nuk përmbahet CR7, ja si e motivon Juven për sfidën ndaj Barcelonës (VIDEO)
"Mos i paso Vinicius, është kundër nesh", Benzema reagon për herë të parë rreth skandalit (VIDEO)
Fillon ndërtimi i tunelit më të gjatë nënujor në botë, lidh këto dy shtete (VIDEO)
Cardi B nuk përmbahet, shfaqet e tensionuar përballë oficerit të policisë (VIDEO)
Rezultatet: Liga e Kampionëve, mbyllen të gjitha ndeshjet (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media