Home Video Lajme
Duke lyer flokët vetë, ky është look-u i ri i Bebe Rexhës (VIDEO)
View this post on Instagram

New me 🔥 watcha think?

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Këngëtarja me famë botëtore Bebe Rexha është një ndër artistet më të komentuar kjo për shkak të sukseseve, por edhe paraqitjes jashtë skenës.

Këngëtaren jemi mësuar ta shohim me flokët bionde, por si duket ylli i muzikës është mërzitur me pamjen e saj dhe ka vendosur që të ndryshojë ngjyrën e flokëve.

Së fundmi këngëtarja ka ndarë një video në ‘Instagram’, ku shfaqet teksa lyen flokët e saj ngjyrë të kuqe.

Të shumta kanë qenë komentet, ku ndjekësit shprehen se nuk kanë parë shpesh personazhe me famë botërore që të lyejn vetë flokët.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Fillon ndërtimi i tunelit më të gjatë nënujor në botë, lidh këto dy shtete (VIDEO)
Cardi B nuk përmbahet, shfaqet e tensionuar përballë oficerit të policisë (VIDEO)
Rezultatet: Liga e Kampionëve, mbyllen të gjitha ndeshjet (VIDEO)
Man City mposht lehtësisht Marseille (VIDEO)
Së shpejti në ekran, Jonida Maliqi ndan promon finale të emisionit (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media