Home Video Lajme
Bayern fiton edhe Superkupën e Gjermanisë (VIDEO)
Bayern Munich ka mposhtur 3-2 Borussia Dortmundin në ndeshjen e Superkupës së Gjermanisë.

Ka qenë një fitore e vuajtur për kampionët e Gjermanisë, të cilët dukej se do të merrnin një fitore të lehtë pas avantazhit të dyfishtë të siguruar në 32 minutat e para të ndeshjes me Tolisso (18′) dhe Muller (32′).

Një avantazh që është humbur pas golave të Brandt (39′) dhe Haaland (55′).

Kur dukej se koha e rregullt do të mbyllej në barazim, Joshua Kimmich (82′) ka realizuar një gol të jashtëzakonshëm dhe i ka dhuruar trofeun Bayern-it.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Hajde djema! Të gjithë së bashku deri në fund", nuk përmbahet CR7, ja si e motivon Juven për sfidën ndaj Barcelonës (VIDEO)
"Mos i paso Vinicius, është kundër nesh", Benzema reagon për herë të parë rreth skandalit (VIDEO)
Fillon ndërtimi i tunelit më të gjatë nënujor në botë, lidh këto dy shtete (VIDEO)
Cardi B nuk përmbahet, shfaqet e tensionuar përballë oficerit të policisë (VIDEO)
Rezultatet: Liga e Kampionëve, mbyllen të gjitha ndeshjet (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media