Home Video Lajme
Super Atalanta, shkatërron Lazion (VIDEO)
Atalanta konfirmohet si skuadra e momentit në Itali, teksa mbrëmjen e sotme ka shkatërruar në “Olimpico” 4-1 Lazion.

Skuadra e Gasperinit e zgjidhi ndeshjen që në pjesën e parë, duke gjetur tri herë rrugën e rrjetës me Gosens. Hateboer dhe Gomez, i cili shënoi një gol shumë të bukur ndaj Strakoshës.

Në pjesën e dytë Caicedo rihapi ndeshjen, ndërkohë që Immobile humbi një mundësi të artë për të shkurtuar diferencën pak minuta më pas.

Gjithsesi për të shuar shpresat e bardhekaltërve mendoi Gomez, teksa do të realizonte një tjetër gol me të djathtën e tij magjike. Atalanta i bashkohet grupit të ekipeve me 6 pikë si Napoli, Inter, Milan dhe Verona.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Hajde djema! Të gjithë së bashku deri në fund", nuk përmbahet CR7, ja si e motivon Juven për sfidën ndaj Barcelonës (VIDEO)
"Mos i paso Vinicius, është kundër nesh", Benzema reagon për herë të parë rreth skandalit (VIDEO)
Fillon ndërtimi i tunelit më të gjatë nënujor në botë, lidh këto dy shtete (VIDEO)
Cardi B nuk përmbahet, shfaqet e tensionuar përballë oficerit të policisë (VIDEO)
Rezultatet: Liga e Kampionëve, mbyllen të gjitha ndeshjet (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media