Home Video Lajme
Real Madrid fiton me shumë vuajtje (VIDEO)
Real Madrid ka fituar me vështirësi në shtëpi 1-0 ndaj Real Valladolid.

Heroi i fitores ishte Vinicius Junior (65’), i cili nga afërsia shënoi për 1-0 dhe ky goli të ishte goli i fitores për Los Blancos.

Pas kësaj fitore, Reali ka shtatë pikë në vendin e tretë, ndërsa Valladolidi renditet në pozitën e 18-të me vetëm dy pikë.

Në ndeshjen e radhës, Mbretërit udhëtojnë te Levante, teksa Valladolidi e pret Eibarin.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Moderatori bën deklaratën e fortë: Reperat shqiptarë vjedhin shumë (VIDEO)
"Hajde djema! Të gjithë së bashku deri në fund", nuk përmbahet CR7, ja si e motivon Juven për sfidën ndaj Barcelonës (VIDEO)
"Mos i paso Vinicius, është kundër nesh", Benzema reagon për herë të parë rreth skandalit (VIDEO)
Fillon ndërtimi i tunelit më të gjatë nënujor në botë, lidh këto dy shtete (VIDEO)
Cardi B nuk përmbahet, shfaqet e tensionuar përballë oficerit të policisë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media