Home Video Lajme
Tayna "tërbon" rrjetin me twerk: Mos më jepni pije (VIDEO)
Tayna është kthyer në një ndër reperet më të komentuara dhe më të suksesshme, ndonëse karriera e saj artisike nuk ka shumë që ka nisur. Ajo është shumë aktive dhe në rrjete sociale, ku tërheq gjithmonë vëmendjen e ndjekësve.

Së fundmi, reperja ka publikuar një video tepër provokuese. Ajo shfaqet duke bërë "twerk", teksa ka lënë të kuptohet se është nën efektin e pijes.

"Mos më jepni pije", ka shkruar Tayna krahas videos.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Arsenali vijon me rezultate pozitive (VIDEO)
Super Ibra, kuqezinjtë mbajnë kreun (VIDEO)
Aubameyang spektakolar, Arsenal zhbllokon shifrat (VIDEO)
Super Ibra, Milani dyfishon shifrat (VIDEO)
Vetëm 6 minuta lojë, zhbllokohet sfida Cagliari-Milan (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media