Home Video Lajme
Pamje për të rritur: Prifti kryen veprime të turpshme me të miturin në mes të ditës (VIDEO)
Në mediat greke po qarkullojnë disa pamje tronditëse ku duket qartë një prift teksa kryen veprime të turpshme me një të ri.

Nga video shihet se i riu fillimisht kontrollon zonën përreth nëse ka apo jo njerëz dhe më pas kthehet për të pranuar veprimin e turpshëm.

Por, këto pamje janë kapur nga kamerat e sigurisë nga një biznes aty pranë duke mos u shpëtuar kështu "syve" të të tjerëve.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Albin Kurti "tallet" keq me LDK (VIDEO)
U shanë e u kërcënuan, Tea "pajtohet" me Olsën dhe mund t'a shohim sërish në Për'puthen
Barça mes dramës përmbys Sevillën dhe kalon në finale të Kupës së Mbretit (VIDEO)
E pabesueshme, Barcelona përmbys Sevillan dhe shkon drejt finales (VIDEO)
Pique bën heroin, Barcelona-Sevilla shkon në shtesë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media