Home Video Lajme
Ylberi mbi ujëvarat e akullta të Niagarës (VIDEO)
Fotografitë me peisazhin e ujëvarave në Niagara janë mbresëlënëse, në një kohë kur një valë e fortë e motit të keq po godet SHBA.

Temperaturat shumë të ulëta në shtetin e New York krijuan një pamje të bukur që entuziazmoi turistët, të cilët ishin në vend.

Ujërat e rrjedhshëm çuan copa të mëdha akulli, ndërsa mbi ujëvarat u shfaq një ylber. Në zonën përreth gjithçka e bardhë për shkak të dëborës.

Rajoni është goditur nga moti i keq që ka shkaktuar probleme serioze në SH.B.A. në javët e fundit. Temperaturat arritën -18 gradë celsius të mërkurën e kaluar./albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Albin Kurti "tallet" keq me LDK (VIDEO)
U shanë e u kërcënuan, Tea "pajtohet" me Olsën dhe mund t'a shohim sërish në Për'puthen
Barça mes dramës përmbys Sevillën dhe kalon në finale të Kupës së Mbretit (VIDEO)
E pabesueshme, Barcelona përmbys Sevillan dhe shkon drejt finales (VIDEO)
Pique bën heroin, Barcelona-Sevilla shkon në shtesë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media