Home Video Lajme
Aksident i frikshëm në Tiranë, shoferi humb kontrollin e betonieres dhe bie nga lartësia (VIDEO)
Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Tiranë.

Një shofer i një betonierje ka humbur kontrollin dhe ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme.

Denoncimin e ka bërë faqja "Aksidente Rrugore", e cila gjithashtu shkruan se ky aksident ka ndodhur sepse shoferi ka 30 orë që punon pa pushim.

"Përshëndetje! Video momenti i aksidentit ne Tirane! Kështu ndodhë kur shoferi i betonjeres është 30 ore pa zbrit nga kamjoni! Fatmirsisht ka shpetuar pa lendime!" shkruan faqja. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
103 vjeçarja në Shkodër merr vaksinën anti-Covid: E bëra se më dhembin këmbët (VIDEO)
Nuk ndalet as në ditët e fundit të shtatzënisë, Afërdita Dreshaj habit me aktivitetin (VIDEO)
1 vit nga tubimi, Meta: Pranvera kuq e zi po vjen (VIDEO)
Videoklipi zyrtar i këngës së Anxhelës për Eurovision, si e priti publiku (VIDEO)
Dy muaj para zgjedhjeve, Rama kujtohet të ''vërë dorë'' te materniteti Mbretëresha Geraldinë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media