Home Video Lajme
Ronaldo me dopietë mban gjallë shpresat e Juves për titull (VIDEO)
Juventus ka fituar 3-0 në shtëpi ndaj Crotones.

Ishin dy golat e CR7 38' 45' dhe McKennie 66' që i siguruan 3 pikë të arta skuadrës së Pirlos.

Ndërkohë, Juve ngjitet në vendin e 3 me 45 pikë 8 pikë larg Interit kryesues por bardhezinjtë kanë dhe një ndeshje për të zhvilluar atë ndaj Napolit. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
103 vjeçarja në Shkodër merr vaksinën anti-Covid: E bëra se më dhembin këmbët (VIDEO)
Nuk ndalet as në ditët e fundit të shtatzënisë, Afërdita Dreshaj habit me aktivitetin (VIDEO)
1 vit nga tubimi, Meta: Pranvera kuq e zi po vjen (VIDEO)
Videoklipi zyrtar i këngës së Anxhelës për Eurovision, si e priti publiku (VIDEO)
Dy muaj para zgjedhjeve, Rama kujtohet të ''vërë dorë'' te materniteti Mbretëresha Geraldinë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media