Home Video Lajme
Gruaja xheloze vret 26 vjeçaren që ishte ulur pranë burrit të saj në lokal (VIDEO)
Një3 grua në Brazil ka qëlluar për vdekje një vajzë, e cila ishte ulur pranë burrit të saj në një lokal.

Sipas mediave të huaja, pamjet tregojnë Dayane Rafaella de Silva Rodrigues 31 vjeçe, duke u futur të enjten në ndërtesën në Tiangua, Brazil.

Rodrigues vazhdoi të qëllonte drejt tryezës ku burri i saj dhe pesë miq ishin ulur, përfshirë 26-vjeçaren Djaiane Batista Barro duke e qëlluar atë për vdekje.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Albin Kurti "tallet" keq me LDK (VIDEO)
U shanë e u kërcënuan, Tea "pajtohet" me Olsën dhe mund t'a shohim sërish në Për'puthen
Barça mes dramës përmbys Sevillën dhe kalon në finale të Kupës së Mbretit (VIDEO)
E pabesueshme, Barcelona përmbys Sevillan dhe shkon drejt finales (VIDEO)
Pique bën heroin, Barcelona-Sevilla shkon në shtesë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media