Home Video Lajme
"Manjaku i Don Boskos", i moshuari i ngjitet këmba-këmbës gruas në mes të ditës (VIDEO)
Qytetarët kanë filmuar një të moshuar i cili i ishte qepur nga pas një gruaje në rrugët e kryeqytetit.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Don Boskos në Tiranë. Siç shihet edhe në video, ai e ngacmon përgjatë rrugës. Ashtu sikundër shihet edhe nga pamjet gruaja i kthehet dhe madje në një moment e shtyn pasi bezdiset nga i moshuari.

Ndodh shpesh qetësia publike të trazohet nga maniakët seksualë të moshave të ndryshme.

Rasti duket vërtet shqetësues dhe nuk dihet nëse janë marrë masat e nevojshme.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Albin Kurti "tallet" keq me LDK (VIDEO)
U shanë e u kërcënuan, Tea "pajtohet" me Olsën dhe mund t'a shohim sërish në Për'puthen
Barça mes dramës përmbys Sevillën dhe kalon në finale të Kupës së Mbretit (VIDEO)
E pabesueshme, Barcelona përmbys Sevillan dhe shkon drejt finales (VIDEO)
Pique bën heroin, Barcelona-Sevilla shkon në shtesë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media