Home Video Lajme
Shikoni çfarë ndodh brenda gomës gjatë lëvizjes me makinë (VIDEO)
E keni menduar ndonjëherë se si duken gomat e makinës tuaj nga brenda kur jeni duke ecur?

Një video e publikuar nga "Wrapped Perception" në Youtob, tregon se si duket një gomë makinë kur ajo është në lëvizje.

Personi që ka bërë videon, ka futur një kamera GoPro brenda gomës së makinës.

Përvec përkuljes së gomës në rrugët e dëmtuar, mund të shihet edhe gurë të cilët "udhëtojnë" nëpër këtë kanal të mbyllur.

Një video e publikuar nga “Wrapped Perception” në Youtube, tregon se si duket një gomë makine kur është në lëvizje.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Albin Kurti "tallet" keq me LDK (VIDEO)
U shanë e u kërcënuan, Tea "pajtohet" me Olsën dhe mund t'a shohim sërish në Për'puthen
Barça mes dramës përmbys Sevillën dhe kalon në finale të Kupës së Mbretit (VIDEO)
E pabesueshme, Barcelona përmbys Sevillan dhe shkon drejt finales (VIDEO)
Pique bën heroin, Barcelona-Sevilla shkon në shtesë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media