Home Video Lajme
Ibrahimovic pranon çmimin "Tapiri i Artë": Ishim të dobët në derbi (VIDEO)
Zlatan Ibrahimoviç e ka pranuar çmimin "Tapiri i Artë" që u jepet atyre që kanë pasur paraqitje të dobëta.

Gazetari i famshëm, Valerio Stafeli e takoi në qytet sulmuesin suedez dhe ia dhuroi këtë çmim.

Pas një interviste të shkurtër, Ibra e pranoi se kishte paraqitje të dobët ndaj Interit, në humbjen 0 me 3 në Serie A.

"Ishte e vështirë të dielën. Kishim shumë gabime, por do të kthehemi. Unë po e marr tapirin me vete, ndoshta kjo më sjellë fat", ka thënë Ibra.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Albin Kurti "tallet" keq me LDK (VIDEO)
U shanë e u kërcënuan, Tea "pajtohet" me Olsën dhe mund t'a shohim sërish në Për'puthen
Barça mes dramës përmbys Sevillën dhe kalon në finale të Kupës së Mbretit (VIDEO)
E pabesueshme, Barcelona përmbys Sevillan dhe shkon drejt finales (VIDEO)
Pique bën heroin, Barcelona-Sevilla shkon në shtesë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media