Home Video Lajme
Dy ditë në kërkim, Sasho Mijallkov paraqitet në prokurori (VIDEO)
Sasho Mijallkov gjendet në Maqedoni.

Ai para hyjres në Prokurori theksoi se këto ditë ka qenë në vend por ka qenë i izoluar për shkak të disa simptomave të virusit Covid-19.

Përmes një deklarate ekskluzive që ka sigurar 24TV, Mijallkov para disa minutash është paraqitur në Prokuori për të marrë vendimin për paraburgim shtëpiak.

Ai para hyjres në Prokurori theksoi se këto ditë ka qenë në vend por ka qenë i izoluar për shkak të disa simptomave të virusit Covid19. Ai përsëriti se nuk do të largohet nga vendi.
Dërgoja mikut në:
Huh
e Martë 23 Shkurt 2021, Ora 18:15
Hahahaha qenka ne izolim e pse nuk u lajmerua qe eshte ne izolim dhe si mundet te del prej izolimin sot?!? Flliqesira si shqiptaret ashtu edhe slavet
Boss
e Martë 23 Shkurt 2021, Ora 18:39
A mos valle ishte loje per te harruar rastin monstra?!
Shkruani komentin tuaj!
 
Albin Kurti "tallet" keq me LDK (VIDEO)
U shanë e u kërcënuan, Tea "pajtohet" me Olsën dhe mund t'a shohim sërish në Për'puthen
Barça mes dramës përmbys Sevillën dhe kalon në finale të Kupës së Mbretit (VIDEO)
E pabesueshme, Barcelona përmbys Sevillan dhe shkon drejt finales (VIDEO)
Pique bën heroin, Barcelona-Sevilla shkon në shtesë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media