Home Video Lajme
Ka sërish gol në Olimpico (VIDEO)
Më mirë se kaq nuk mund të shkonte ndeshja për Bayern.

Gjermanët kanë shënuar golin e dytë përballë Lazio.

Jamal Musiala realizoi në minutën e 22 pas një gjuajtje në hyrje të zonës. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Albin Kurti "tallet" keq me LDK (VIDEO)
U shanë e u kërcënuan, Tea "pajtohet" me Olsën dhe mund t'a shohim sërish në Për'puthen
Barça mes dramës përmbys Sevillën dhe kalon në finale të Kupës së Mbretit (VIDEO)
E pabesueshme, Barcelona përmbys Sevillan dhe shkon drejt finales (VIDEO)
Pique bën heroin, Barcelona-Sevilla shkon në shtesë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media