Home ShowBiz
Drake e mbulon J.Lo me diamante
U përfol për një romancë e më pas doli se ishte thjesht një sajesë për të bërë bujë për projektin e tyre.

Por duket se Drake nuk i ndahet JLo. Sipas "People", ai i bleu për Vitin e Ri një varëse 100 mijë dollarëshe, Tiffany, me diamante të varura në platin. Jennifer e vuri varësen gjatë koncertit që Drake pati në Las Vegas, në mbrëmjen e ndërrimit të viteve. /albeu.com/
Shkruani komentin tuaj!
 
Roza Lati “shpërthen” ndaj atyre që shajnë Erik Fullanin: A s'ka faj, çdo baba do të...(FOTO LAJM)
Armina dhe Shkëlzeni po martohen? Blogerja zbulon propozimin për martesë nga Shkëlzeni (FOTO LAJM)
Lori e "Dancing With the Stars" dhe DJ Olti bëhen prindër, zbulohet emri i vajzës (FOTO LAJM)
“Si i vodha perdet e Komitetit Qendror për fustanin e Parashqevi Simakut” (FOTO LAJM)
Nusja e Jozefina Topallit nxjerr "jashtë loje" Marina Vjollcën (FOTO LAJM)
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media