Home ShowBiz
Tuna tregon sa baba i përkushtuar është Patrisi
Ka qenë hera e parë që Patrisi ka festuar “ditën e baballarëve” dhe Tuna nuk e ka lënë pa i kushtuar dicka për këtë ditë të vecantë.

Ajo ka postuar në instagramin e saj një fotografi ku Pastrisi po mban Tianin në duar dhe poshtë fotos ka shkruar “Gëzuar ditën e babait”.

Gjithashtu ajo ka postuar një sërë fotosh të të dyve edhe në instastory duke i dhënë rëndësinë që i takon marredhënies baba-bir.

Duhet thene se Tuna duket me e lumtur se kurre.

/albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Pushtoi rrjetin me fotot provokuese, katilja e Majkut tregon historinë e dhimbshme
Në dasmën e Harryt dhe Meghan do jetë edhe Lady Diana, zbulohet detaji
Këngëtari shqiptar thirrje kryeministrit: Legalizoni drogën
Nuk lejohet të shkelë askush, arsyet e tmerrshme pse këto vende janë të ndaluara
Cili është "haremi" i së shkuarës së Noizyt, të dashurat VIP të reperit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media