Home ShowBiz
Shoqëria apo partneri/ja, banorët e BB tregojnë kush është më i rëndësishëm
Mes tre çifteve të mbetura në shtëpi ka filluar një diskutim se kush ka më tepër rëndësi në një lidhje, shoqëria apo partneri/partnerja.

Çifti Olsi-Fiorentina janë të mendimit se në një lidhje konsiderohet në fillim shoqëria, ndërsa Lupçja është krejtësisht në një mendim të kundërt.

Kurse Danjeli dhe Fotinia thonë se varet nga shoqëria dhe problemi që mund të kenë, duke i lënë të dyja paralel. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Armina Mevlani habit me postimin e fundit, guximi i saj nuk ka fund (FOTO LAJM)
Patrisi tregon si kujdeset për Tianin e vogël kur nuk është Tuna (VIDEO)
Blogerja e famshme tregon të vërtetat e fotove në Instagram (FOTO LAJM)
Argjentina Ramosaj tregon arsyen pse ndihet me fat (FOTO LAJM)
Ledri Vula ndalon publikimin e këngës së re për një arsye humane

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media