Home ShowBiz
Bebe Rexha dhe Bora e Ilir Metës me helikopter drejt Shqipërisë (FOTO LAJM)
Këngëtarja e njohur shqiptare Bebe Rexha po korr një sukses ndërkombëtar në fushën e muzikës.

Ajo shquhet për vokalin e saj magjepsës, stilin unik dhe gjithashtu edhe tipin shumë të gjallë dhe guximtar.

Këtë herë Bebe ka bërë cmendurinë e radhës, ajo ka udhëtuar me një helikopter bashkë me vajzën e Presidentit të zgjedhur të Shqipërisë, Ilir Meta, Borën dhe së bashku duket se po kalonin mjaft mirë.

“Ne po vijmë në Shqipëri, e sigurt që ju nuk e dini as ku i bie në hartë,”-është shprehur Bebe në video. Kohët e fundit ajo ka qenë mjaft e lidhur me vendin tonë ku ka dhënë dhe një koncert disa kohë më parëdhe shfaqet e mcoionuar dhe e qeshur përcjell albeu.com.

Por kur sheh se piloti do ngjitet nëpër male shumë të larta, Bebe mesa duket frikësohet goxha. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Publikoi foton intime, Ermal Mamaqi pendohet (FOTO LAJM)
Nusen e Enver Hoxhës e sulmojnë pas deklaratës: Para droge (VIDEO)
Divorc për arsye të çmendura: Pse votove Trump?
Alketa si asnjëherë, mësoni çmimin e xhaketës me të cilën shkëlqeu mbrëmë
Paralajmërimi i frikshëm i Aviciit: Unë do vdes

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media