Home ShowBiz
Aurela Hoxha, një marinse seksi (FOTO LAJM)
Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, ka publikuar disa imazhe provokuese në instastoyrn e saj.

Bukuroshja u shfaq nga një vend turistik me një kapelë marinsash duke provokuar me linjat e saj mjaft atraktive.

Ajo në një moment shihet se si vë në pah të pasmet joshëse.

Aurela mbetet nga modelet më të vlerësuara shqiptare dhe ajo kryesisht është prezente në fushata jashtë Shqipërisë. /albeu.com/
Marinsja seksi e shoëbizit shqiptar
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Pushtoi rrjetin me fotot provokuese, katilja e Majkut tregon historinë e dhimbshme
Në dasmën e Harryt dhe Meghan do jetë edhe Lady Diana, zbulohet detaji
Këngëtari shqiptar thirrje kryeministrit: Legalizoni drogën
Nuk lejohet të shkelë askush, arsyet e tmerrshme pse këto vende janë të ndaluara
Cili është "haremi" i së shkuarës së Noizyt, të dashurat VIP të reperit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media