Home ShowBiz
Klaudia Pepa poston foto nga Hollivudi, çfarë po ndodh me balerinën
Klaudia Pepa dhe Albi Nako u bënë kryetemë e diskutimeve për shkak të ndarjes së tyre që gjithsesi nuk zgjodhën kurrë ta sqarojnë përfundimisht për publikun.

Por kaludia sic duket ka zgjedhur të fokusohet në karrierë dhe të lërë pas krahëve çdo fjalë që thuhet për jetën e saj private.

Klaudia ka postuar në orët e para të mesnatës një foto ku shfaqet në Ëest Hollyëood, në California, përballë monumentit të famshëm.

Nuk dihet nëse ajo ka shkuar atje thjesht për pushime apo për arsye pune por gjithsesi nga Klaudia pritet gjithnjë sukses i madh. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Pushtoi rrjetin me fotot provokuese, katilja e Majkut tregon historinë e dhimbshme
Në dasmën e Harryt dhe Meghan do jetë edhe Lady Diana, zbulohet detaji
Këngëtari shqiptar thirrje kryeministrit: Legalizoni drogën
Nuk lejohet të shkelë askush, arsyet e tmerrshme pse këto vende janë të ndaluara
Cili është "haremi" i së shkuarës së Noizyt, të dashurat VIP të reperit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media