Home ShowBiz
Vuante nga një sëmundje e rëndë, ndahet nga jeta ish-banori i "Big Brother"
Është ndarë nga jeta ish-banori i Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli.

Mësohet se ish-banori vuante prej kohësh nga sëmundje e rëndë.

Lajmin e ka bërë të ditur vajza e tij, Esmeralda, përmes një postimi në FB.

“Me keqardhjen dhe lendimin e humbjes te njeriut me te dashur. Ju njoftoj humbjen e te ndjerit Shkelqim Brushulli BABAIT tim”, shkruan ajo.

Brushulli ka qenë pjesmarrës në Big Brother Albania 1. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Publikohet fotoja e parë e Valbona Selimllarit me fëmijët (FOTO LAJM)
Rama mbylli lokalin ku po këndonte Frederik Ndoci? Këngëtari: E ka bërë opozita (FOTO LAJM)
I zuri vendin Ilda Bejlerit? Bora Zemani sqaron si është e vërteta (FOTO LAJM)
I shajnë Olsin, Fjorentina u “vërsulet” fansave
Aktori i njohur turk SMS në Instagram këngëtares shqiptare (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media