Home ShowBiz
E trishtë, Silva Gunbardhi rrëfen fillimin: Kthehesha duke qarë…
Kush tha që të jesh këngëtar është një profesion i lehtë?!

Si duket, qenka edhe më i vështirë seç e kemi menduar.

Këngëtarja e dashur e skenës shqiptare, Silva Gunbardhi ka rrëfyer në një intervistë për “Pasditja Ime” në “RTSH1-HD” verën e këtij viti, që si shumë të tjera paraardhëse është e mbushur me koncerte.

Pyetjes në i vjen apo jo, keq për këtë, Gunbardhi i është përgjigjur duke thënë se ka sakrifikuar shumë për të pasur këtë fluks koncertesh që ka sot, shkruan revista Who.

Sakrifica këto, që përfshijnë disa rrugë vajtje-ardhje Vlorë-Tiranë me autobus, vetëm e vetëm për të marrë një konfirmim, një përkrahje nga kompozitorët e kohës në RTSH, të cilët ka pasur raste edhe kur nuk e kanë pritur dot dhe ajo është kthyer duke qarë në shtëpi. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Publikohet fotoja e parë e Valbona Selimllarit me fëmijët (FOTO LAJM)
Rama mbylli lokalin ku po këndonte Frederik Ndoci? Këngëtari: E ka bërë opozita (FOTO LAJM)
I zuri vendin Ilda Bejlerit? Bora Zemani sqaron si është e vërteta (FOTO LAJM)
I shajnë Olsin, Fjorentina u “vërsulet” fansave
Aktori i njohur turk SMS në Instagram këngëtares shqiptare (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media