Home ShowBiz
VIP-at shqiptarë që kanë bërë operacione plastike sa nuk njihen (FOTO LAJM)
1.Nora Istrefi ka pranuar që ka fryrë buzët në një intervistë. “I kam fryrë veç pak buzët”, u shpreh këngëtarja dhe duhet thënë që buzët i kanë dhënë vërtet një pamje krejt tjetër Norës.
Kudo në botë kultura e operacioneve plastike tashmë është pranuar edhe nuk është më një tabu.

Por ama në Shqipëri askush nga artistët shqiptarë nuk e pranon ndërhyrjen edhe pse disa prej tyre duken hapur që kanë bërë ndërhyrje.

Në galerinë më lart i gjeni fotografitë e tyre te sjella nga xing.al dhe ndryshimet e dukshme. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pse sot të jesh një “pjeshkë” Instagrami është kthyer në një profesion të vërtetë
Këngëtarja shqiptare tregon pamjet nga shtëpia super luksoze për festa
Flori dhe Kejsi Tola të lidhur? Dalin pamjet që po shkaktojnë mjaft debat (FOTO LAJM)
Wanda tregon dhuratën që mori për ditëlindje nga Icardi
Çmëndet Wanda: Tifozët e Interit nuk të çajnë trapin

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media