Home ShowBiz
Bes Kallaku rrëfen se çfarë bëri kur Xhensila ishte me temperaturë 40
Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e ‘Këngës Magjike’.

Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas fotove.

‘Xhensila ishte një ditë shumë e sëmurë, i shkoi temperatura 40. Ishte para koncertit dhe nuk dinim si ta qetësonim. Se si më shkoi në mendje që t’i bëja një foto. Çfarë t’iu tregoj gati po fluturonte.

I shkoi direkt temperatura 36. Nuk dinim si t’ia çonim 37. ‘ ka thënë Besi duke treguar maninë e gjithë femrave për të dalë sa më bukur në foto. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Adelina Ismaili ‘elektrizon’ publikun në Zvicër (VIDEO)
Ndërron jetë aktori i i njohur i serialit "Ertugrul" (VIDEO)
Ardi Daullxhiu bie pre e skandalit, kërkon falje duke qarë: Si do dal në Durrës unë tani (VIDEO)
Morgan Freeman thotë se nuk ka abuzuar seksualisht me asnjë grua
Kjo është vila luksoze e Blendi Fevziut (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media