Home ShowBiz
Çfarë ka ndodhur me fytyrën e Dafina Zeqirit?
E keni parë pas çdo ndryshimi në fytyrën e saj, po e njëjta vlen edhe kur flitet për stilin e saj për të cilin mbetet unike.


Por kaq të shëndoshë, vështirë se e keni parë ndonjëherë këngëtaren.

Linjat e saja në paraqitjet e para skenike, ishin të bukura, por jo sa për t’i dhënë epitetin e femrës super seksi, derisa tani gjërat kanë ndryshuar. P
alestra nga e cila nuk u nda asnjë moment e ka bërë me asete për t’u lakmuar, ndërsa për fytyrën e saj përplot ndërhyrje, mos të flasim.

Imazhi i fundit e shfaq Dafinën më të shëndoshur se asnjëherë tjetër, por që po i shkon mjaft shumë dhe duket tejet e freskët. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Mori medaljen, por Era Istrefi tregoi më shumë seç duhet (FOTO LAJM)
Alesia fotografohet pa mendje në plazh, a e përdor fotoshopin?
Habiten fansat, Ledri kalon gjithë natën duke festuar me babain e ish-it
E kritikoi publikisht për foton e zhveshur, i dashuri i Kourtneyt reagon sërish
E pashpirt! Modelja serbe bën foto me babain e vdekur (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media