Home ShowBiz
I nxorri të palarat para gjithë shqiptarëve, Xhensila i kthehet Besit në rrjete sociale
Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e "Këngës Magjike".

Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas fotove.

‘Xhensila ishte një ditë shumë e sëmurë, i shkoi temperatura 40. Ishte para koncertit dhe nuk dinim si ta qetësonim. Se si më shkoi në mendje që t’i bëja një foto. Çfarë t’iu tregoj gati po fluturonte.

I shkoi direkt temperatura 36. Nuk dinim si t’ia çonim 37. ‘ ka thënë Besi duke treguar maninë e gjithë femrave për të dalë sa më bukur në foto.

Edhe teksa nga të gjithë u prit reagimi i Xhensilës ajo në fakt ka postuar një fotografitë besit ku ka shkruar: Lumturia ime. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Mori medaljen, por Era Istrefi tregoi më shumë seç duhet (FOTO LAJM)
Alesia fotografohet pa mendje në plazh, a e përdor fotoshopin?
Habiten fansat, Ledri kalon gjithë natën duke festuar me babain e ish-it
E kritikoi publikisht për foton e zhveshur, i dashuri i Kourtneyt reagon sërish
E pashpirt! Modelja serbe bën foto me babain e vdekur (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media