Home ShowBiz
Modelja çmend kopertinat e revistave: Më mirë e zhveshur sesa me pellush kafshësh
Elisabetta Canalis e ka shprehur gjithnjë simpatinë dhe kujdesin që ka për kafshët.

Kështu ajo ka pozuar për Peta, pas një nudoje integrale të disa viteve më parë.

Eli pozon ketë herë me bikini ngjyrë mishi, në versionin Jane e Tarzanit, me shumë gjarpërinj dhe një pyll pranë saj.

Slogani ju fton të evitoni të përdorni veshje me lëkurën e kafshëve ekzotike: "Jeto në mënyrë të egër dhe lejoni të jetojnë lafshët e egra.

Mos vishni veshje me lëkura kafshësh" thotë komenti i Canalis.
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Alesia fotografohet pa mendje në plazh, a e përdor fotoshopin?
Habiten fansat, Ledri kalon gjithë natën duke festuar me babain e ish-it
E kritikoi publikisht për foton e zhveshur, i dashuri i Kourtneyt reagon sërish
E pashpirt! Modelja serbe bën foto me babain e vdekur (FOTO LAJM)
Për herë të parë, Sokol Balla poston foto me fëmijët (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media