Home ShowBiz
Nusja e familjes Hoxha poston fotografinë më të bukur të jetës së saj (FOTO LAJM)
Për këngëtaren dhe sipërmarrësen shqiptare këto kanë qenë kohë tensioni.

Rezarta Shkurta po rrit e vetme vajzën e saj pasi bashkëshorti, Ermal Hoxha po vuan dëminim për trafikim lëndësh narkotike.

Por Rezarta sërish ka gjetur forcën të kapet pas gjërave të bukura, dhe në këtë rast te vajza e saj.

Ajo ka postuar castin kur ka mbajtur në duar për herë të parë Vvgëlushe e saj Herën, dhe mbi këtë foto ka shkruar: Fotoja më e bukur e jetës sime. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
E kritikoi publikisht për foton e zhveshur, i dashuri i Kourtneyt reagon sërish
E pashpirt! Modelja serbe bën foto me babain e vdekur (FOTO LAJM
Për herë të parë, Sokol Balla poston foto me fëmijët (FOTO LAJM)
Avion privat e ferrari, Elvana Gjata zbulon fytyrën e të dashurit (VIDEO)
Era Istrefi kërkon ta përqafojë Thaçin por nuk e priti reagimin e tij

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media