Home ShowBiz
Zhgënjen Luana, edhe te dentisti me make up (FOTO LAJM)
Luana Vjollca është një ndër moderatoret shqiptare që kujdeset më shumë për pamjen e saj të jashtme.

Nuk na ka rastisur asnjë herë që ta shohim të pa grimuar. Për të na është krijuar ideja se edhe tek marketi i lagjes nuk shkon pa make-up.

Kështu ajo këtë herë është shfaqur të dentisti, dhe ka pozuar duke buzëqeshur.

Por duket se Luana edhe atje, nuk ka shkuar pa makeup.

Gjithsesi moderatorja duket e veshur shumë thjeshtë dhe tërheqëse si gjithnjë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vendet më të mallkuara në botë, në këto vende ka shkelur "djalli"
Fytyrë ëngjëlli, këto janë vrasëset seriale të trafikantëve në Kolumbi
Kjo është gjyshja më tërheqëse në botë, i bën gjithë njerëzit të kthejnë kokën (FOTO LAJM)
U martua dje me Adrian Gaxhën, reagon Mimoza Shkodra
Djali i deputetit të PS- së martohet me vajzën e zyrtarit të LSI- së, dalin fotot (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media