Home ShowBiz
Lidhja me milionerin e martuar, këngëtarja drejt ndarjes
Është përfolur shumë kohët e fundit lidhja e dashurisë së këngëtares shqiptare me vëllain e Blerim Destanit.

Madje Shkurte Gashi e pranoi vetë publikisht se ishte në një lidhje në “Zhurma Show”, ku i dedikoi atij edhe çmimin që kishte fituar.

Gjithsesi, sipas portalit Arbëresh.info Shkurta dhe Selimi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, dhe vëllai i Destanit është larguar jashtë vendit me gruan dhe fëmijët.

Ky portal ka kontaktuar me menaxherin e Shkurtes, por ky i fundit nuk i është përgjigjur në lidhje me këtë lajm, duke lënë dyshime se ndarja mund të ketë ndodhur vërtet. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vendet më të mallkuara në botë, në këto vende ka shkelur "djalli"
Fytyrë ëngjëlli, këto janë vrasëset seriale të trafikantëve në Kolumbi
Kjo është gjyshja më tërheqëse në botë, i bën gjithë njerëzit të kthejnë kokën (FOTO LAJM)
U martua dje me Adrian Gaxhën, reagon Mimoza Shkodra
Djali i deputetit të PS- së martohet me vajzën e zyrtarit të LSI- së, dalin fotot (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media