Home ShowBiz
Irena Kita na prezanton me vajzën
Irena Kita, avokatja bukuroshe e ka kaluar këtë të shtunë me dashurinë e saj më të madhe, vajzën Sofia. Të dyja duken për mrekulli ndërsa i falin shumë dashuri njëra-tjetrës në një përqafim të ngrohtë.

Vajza e Irenës duket se ka trashëguar shumë nga bukuria e së ëmës, ajo është rritur dhe është bërë një zonjushë e ëmbël.

Shumë komente ka marrë Irena në Instagramnin e saj ndërsa e komplimentojnë dhe i shkruajnë së duken të dyja shumë bukur. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Nga Belgjika në Francë, vajzën e Majlinda Bregut e ngacmojnë në mes të rrugës
Darkë me Zamir Manen dhe Nazif Destanin, Ermali sfidon publikisht Noizyn (FOTO LAJM)
Pushimet luksoze të Seldit dhe Mimozës, arratisen në Punta Cana (FOTO LAJM)
Dedikime dashurie pafund, por Greta nuk tregon asnjë emër
Pas Tinka Kurtit, një tjetër aktor shqiptar shtrohet në spital

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media