Home ShowBiz
Stresi i kthen respektin Getit dhe Marinës, i vetmi çift që do ftojë në dasmë
Në atë u duk e papritur por Stresi ishte i ftuar në dasmën e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës, diçka që ai e kupton si shenjë respekti.

Ndaj, ata do të jenë të vetmit të ftuar në dasmën e tij në Santorini.

Reperi është në një lidhje serioze dashurie me Kejsin, vajzën që shpejt, do të bëhet bashkëshortja e tij.

Këtë e deklaroi vetë Stresi në një intervistë për “Panoramën”, ku ndër të tjera zbuloi se po mendojnë që martesën ta bëjnë në Santorini, sepse Kejsit i pëlqen shumë si vend.

I pyetur nëse do të ftojë kolegë të tijët në muzikë, Stresi e ktheu se të vetmit që e meritojnë të jenë në ceremoninë e martesës janë Getoar Selimi dhe Marina Vjollca.

“Të vetmit që do të marrin ftesë nga unë për dasmën time do të jenë çifti Getoar Selimi- Marina Vjollca.

Kam rezervuar që tani ftesë për ta, pasi unë isha i vetmi reper nga Shqipëria në dasmën e tyre, ku më kishin nderuar me tavolinën më të mirë, pranë tyre. Kështu që vetëm ata e meritojnë respektin tim.” /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Nga Belgjika në Francë, vajzën e Majlinda Bregut e ngacmojnë në mes të rrugës
Darkë me Zamir Manen dhe Nazif Destanin, Ermali sfidon publikisht Noizyn (FOTO LAJM)
Pushimet luksoze të Seldit dhe Mimozës, arratisen në Punta Cana (FOTO LAJM)
Dedikime dashurie pafund, por Greta nuk tregon asnjë emër
Pas Tinka Kurtit, një tjetër aktor shqiptar shtrohet në spital

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media