Home ShowBiz
Eliona Pitarka flet hapur: Turi më mori në 2XL sepse më pa topless
Ajo u bë e njohur për publikun pasi u shfaq me gjoksin jashtë teksa prezantonte edicionin informativ në një televizion.

Sot Eliona Pitarka ka hequr dorë nga prezantimi dhe e shohim si pjesë të kastit të aktorëve në “2XL”, mirëpo duket se nuk ka hequr ende dorë nga provokimet.

E ftuar në "Mos i fol shoferit" nga Rudina Dembacaj, ajo ka treguar përse Turi iu bë kjo kërkesë.

“Mendoj që ajo që donte Turi ishte pikërisht kjo femra koketë dhe që të provokonte dhe e gjeti tek unë sepse ishte ajo buja që bëra tek lajmet. Mendoj se isha personi pa komplekse dhe që do ta luante më së miri rolin e femrës provokuese në Apartament. Kjo ishte pika ime e fortë,” – tha Eliona.

Prej dy vitesh në kastin e aktorëve, ajo tha se ia ka arritur qëllimin pasi cdo ditë përflitet dhe ndiqet më shumë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Totti
e Dielë 14 Janar 2018, Ora 09:41
Ty edhe pronarit te tv nonen ja u shkerdhevsha bre bisha te eger pa fije karakteri .!!!! Na bet hor neper bote .. edhe gabelet qeshin me ne ore manijak te cmendur!!! Juve akoma ju duhet enver hoxha ore te prapambetur.
Shkruani komentin tuaj!
 
Aldo thyen traditën, poston si rrallëherë foton e bashkëshortes
Shkoi në 3 të natës në shtëpi, VIP-ja tregon si ia plasi derën burri në fytyrë
Një çmenduri, modelja rrezikon jetën për këto fotografi pranë tornados (FOTO LAJM)
“Favorizoni k**vat”, sociologu shpërthen ndaj Era Istrefit pasi mori medaljen
Arditi publikon foton domethënëse me Anën dhe rrjeti u ëmbëlsua

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media